O nas

Krótka historia

Od 2013

W 2013 roku narodziła się firma pod nazwą KENDY BHP, mająca na celu dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Firma szybko zyskała uznanie klientów.

Kilka lat później, w wyniku szybkiego rozwoju i zwiększonego zapotrzebowania na różnorodne produkty, firma przekształciła się w sklep internetowy o nazwie Allspark, znacznie poszerzając swój asortyment.

Wraz z tą transformacją, spółka nie tylko poszerzyła swóją ofertę, obejmując różnorodne dziedziny, ale także rozszerzyła zespół o doświadczonych specjalistów. Dzięki temu Allspark stał się miejscem, gdzie Klient może znaleźć nie tylko produkty z zakresu ochrony osobistej, ale także nowoczesne rozwiązania w wielu innych dziedzinach. 

Allspark to nie tylko sklep internetowy, to wspólnota ludzi z pasją. Codziennie do biura przychodzimy z uśmiechem, gotowi na nowe wyzwania, a atmosfera pełna jest pozytywnej energii.

Nasza historia to historia ciągłego dążenia do doskonałości i satysfakcji Klienta. Jesteśmy dumni z tego, jak daleko doszliśmy od momentu powstania i z entuzjazmem patrzymy w przyszłość.

A teraz życzymy ci miłych zakupów!

Sprawdź naszą ofertę i dopasuj zakupy do swoich potrzeb.  Zapewniamy kompleksową gamę produktów, dzięki którym zarówno Twoje projekty, jak i bezpieczeństwo są w najlepszych rękach. 

Odkryj szeroki wybór narzędzi warsztatowych, które spełnią Twoje oczekiwania i pomogą w pracy lub domowym warsztacie. Renomowane marki i solidne produkty pomogą ci w każdym projekcie. 

Produkty zgodne z aktualnymi standardami bezpieczeństwa, wiodących marek,  umożliwiające skuteczną ochronę w miejscu pracy. Nasze artykuły ochrony osobistej sprawią, że dbanie o bezpieczeństwo stanie się łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Doskonały dział dla pasjonatów ogrodnictwa i prac przydomowych . Każdy entuzjasta zieleni znajdzie tu odpowiednie wyposażenie, by efektywnie zadbać o swój ogród i miejsce przed domem.

Bez względu na to, czy czeka nas skomplikowany remont, czy odświeżenie wnętrza, takie produkty jak folia malarska, wałki czy pędzle będą niezbędne do zrealizowania naszego projektu.